Anadolu yakası tatlı erkeklerine selamlarımı sunuyorum. Öpücüklerimle nefeslerinizi kesmeye hazırım. Siz? Bana sahip olmaya hazır mısınız? Ne zamandır İstanbul’da yoktum. Pandemi dolayısıyla da Antalya’ya gittim ve güzel bir tatil yaptım. Bilin bakalım neden döndüm? Param bitti canlarım param hiç kalmadı… Yoksa güzelim tatil köyünden neden döneyim değil mi? Şimdi yine bir ay çalışıp aynen kaldığım yerden tatilime devam edeceğim. Dolayısıyla bir ay dememden geçici bir süre buralarda olacağımı anlıyorsunuzdur.

Adım Güzide. Yaşım 29 ve 1.69 boyundayım. Oldukça alımlı ve fit bir vücuda sahibim. Beni gören beyler arkamdan uzun uzun bakıyor. Güzelliğimle gerçekten güzide bir kadınım. Kısa bir süreliğine geldiğim için yine mekanlarda beni görenler hayretle yanıma sokulup tanışmak istiyorlar. Halbuki bilseler bir ay içinde tekrar Antalya’da olacağım, hemen işi pişirmeye kalkarlar. Ama yok bizim Türk erkekleri çok yavaş, numaramı istiyor, veriyorum ve beni gecenin köründe arıyor. Ben senin müsait olacağın zamanı bilemem ki bebeğim değil mi? Günde yirmi erkekle konuşuyorum hangisi hangisi nereden bilebilirim yani. En yakışıklısı olarak hangini keşfedersem onu seçiyorum. Kusura bakmayın, kısıtlı zaman ve gerçekten de kısıtlı güzellerden biri olduğum için öncesinde görüntülü konuşma yaparak müşterilerimle onaylaşıyorum.

Anadolu yakasının hemen her bölgesinde hizmetlerimi veririm. Benim için mesafe sorun olmaz. Ancak erkek biraz erkek olmalı yani. Anlıyor musunuz? Böyle baktığım an telefondan beni çeken bir şeyler olmalı. İşte ben birazdan böyle seçici bir kadınım. Her çağırana gitmiyorum. Bu benim kalitem falan diyemem ama tarzım diyebilirim. Sonuçta bir erkeğin gözleri bile beni benden alabilir. Onunla olmak isteyebilirim. İşte böyle canlarım. Daha fazla kendimden bahsetmeme gerek var mı bilemiyorum. Merak ettiğiniz her şeyi zaten telefondan görüşür ve konuşuruz.

Ha unutmadan anal seks vs. her türlü fanteziye açığımdır. Böylesi güzel bir kadınla istediğiniz her türlü fantezinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bu gördüğünüz ata binebilmek için işte benden onay almanız gerekecek. İstediğiniz başka türlü değişik fetish veya grup seks fantezileriniz varsa önceden bildirmeniz gerekecek. Yapmıyorum demiyorum ancak ona göre ön bilgi isterim. Aramanızı bekliyorum.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*