Selam beyler. Ben Anadolu Yakası Dul ve Ateşli eskort partneriniz Nazlı. Anadolu Yakası dediğinizde benim için asla ulaşılamaz değil, hatta en kısa sürede ulaşılır yerdesiniz demektir. Nazlıyım ancak siz isteyin yeter ki arabama atlar kapınızda biterim. Genellikle beni gündüz davet eden beyler oluyor. Aslında bunu bir keresinde çok düşünmüştüm de haklılar diyebilirim. Geceleri çünkü beyler yorgun olabiliyor. Ben bir yandan da karşılaştırma yapıyorum ve gerçek anlamda gündüz sevişen bir beyle gece sevişen bir beyin arasında gerçekten çok büyük performans farkları oluyor.

Gecelik kalmam ve aslında daha gizemli güzel bir sevişme ortamı olması çok güzel oluyor. Bunu tabi herkes böyle yaşamak istiyor ancak işin tadını çıkarmak ve köküne kadar zevkten dört köşe olmak isteyen beyler gündüzleri tercih ediyorlar. Ben tabi bu durumda asla karşı çıkmıyorum. Çünkü istekli erkek benim için her zaman en ideal olanıdır. Yeni boşandım ve bu rahatlığımı kutluyorum diyebilirsiniz. Öyle bakın siz. Herkes benim neden daha önce bu işi yapmadığımı soruyor çünkü kısa sürede çok para kazanmaya başladım. Nedeni güzelim beylerimin beni tercih etmesi oluyor. Bu da benim hizmetimin ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor.

Mükemmel kalçalarımın farkına varan beyler. Anal seks teklifinde bulunsa da ben belli bir süre, yani en azından tamamen alışana kadar bunu yapmak istemiyorum. Ancak karşıma biri çıkar ve derki ben çok tecrübeliyim. Kendini bana bırakabilirsin der. İşte orada bir düşünmem lazım. Önce ne kadar kabiliyetli olduğunu bana bir göstermeli ki inanıp kendimi ona anal seks için teslim edebileyim.

Yapım gereği işveli ve nazlı bir kadınım. Başlarda çok çekingen ama, iplerim gevşediği zaman beni yatakta tanıyamazsınız. Yatakta suyunuzu çıkarabilirim. O neydi öyle der kalırsınız emin olun. Beni isteyen erkek defalarca sahip olabilir buna hep izin veririm. Beni hak eden erkek sabaha kadar istediği pozisyonda istediği kadarıyla eriyip bitene kadar bana sahip olabilir.

İçime boşalabilirsiniz. Kondom şartım yoktur. Kendime olan güvenim ve sağlığıma dikkat edişimle eşsiz güzellikte bir kadınım. Fotoğraflarımda fiziğimi görecek ve şaşıracaksınız. Birçok kişi ben olduğuma inanmıyor ancak aramalar ardından buluşma öncesi görüntülü konuşma yaptığımda ağzı açık bakıyor o derece yani.

Eğer Anadolu Yakasında ikamet ediyorsanız ve sürükleyici eşsiz ateşli bir kadın arıyorsanız bence beni aramalısınız. Bekliyorum…

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*