Bu denli kaliteli birliktelikler sadece hayallerde değil, öncesinde o büyülü kadını bulmalısınız. Etrafınıza dikkatlice bakarsanız beni görebilirsiniz. Ben aslında her kadınım. Birinin gözleri bana benzer diğerinin dudakları, başka birinin göğüsleri, bam başka bir kadının elleri. Siz en beğendiğiniz kadın profilini aklınızda canlandırdıktan sonra beni görmelisiniz. İşte o noktada aradığım sensin diyeceksiniz. Adım Ela. Aranan kadın olarak Ataşehir’de hizmet vermekteyim. Burada kısa süredir bulunuyorum ve görüştüğüm beylerden aldığım ilk izlenimler hep daha önce sen neredeydin oluyor.

Ataşehir’de görüştüğüm elit beylere hayranlık duymaktayım. Bu yüzden Ataşehir dışında görüşmeler yapmama kararı aldım. 28 yaşındayım. Güzelliğim İzmir’li oluşumdan kaynaklıdır. Neşeli, hoşsohbet ve nerde nasıl hareket edeceğini bilen akıllı bir kadınım. Siz beni değil ben sizi taşırım. Benimle geçireceğiniz vakitler daha baştan ne kadar güzel olacağının sinyallerini size verir. İzmir’li kızların şöhreti aslında güzelliklerinden ötürü değil, çok eğlenceli ve sıradışı güzellikte oldukları içindir.

Beni tanıdıktan sonra artık hep görüşmek isteyecek ve her fırsatta beni aramak isteyeceksiniz. Size kendi bütçenizi zorlamadan hayal bile edemeyeceğiniz muhteşem anlar yaşatacağım. Önemli olan size neler kazandıracağım olacağından sadece buna odaklanın, gerisini düşünmeyin. Hayatın size yaşattığı sıkıntıları ve stres dolu anları bir kenara bırakın ve benimle en güzel anları bir geceye sığdırın.

Fotoğraflarımda da gördüğünüz gibi oldukça alımlı ve dikkat çekici bir kadınım. Bu güzellik hiçbir estetik ve özel bir operasyon gerektirmeden tamamen doğal güzelliğimdir. Bunu yakında görünce de anlayacak ve doğru olduğunu göreceksiniz. Unutmayın estetik olan kadınlar da bunu sizin için yapar. Sonuçta alt katta aslında olmayan bir durum vardır. Tıpkı ilişkileri de böyledir. Aslında gördükleriniz size sunulan değildir. Ben içten bir kadın olarak hiçbir gizliliğim olmadığından favori kadın olmayı başarıyorum.

Ataşehir’de kendime ait dairemde hizmetlerimi veriyorum. Kendi yerim olduğundan başka bir yerde stres veya gerginlik altında görüşme yapmanıza gerek olmayacak ve kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Sınırsız olup olmadığım konusunda sorular almaktayım. Bu konuyu şöyle özetleyebiliriz. Sınırsızdan kastınız anal ilişki ise yapıyorum. Ancak sınırsız dediğiniz olay zaman faktörü olmadan olansa bunda bir açıklama yapmak isterim. Gecelik görüşmelerimi akşam 20:00 ve sabah 08:00 arasında yapıyorum. Bu saatleri benim mesai saatlerim gibi düşünebilirsiniz. Sonuçta benimde yapacaklarım ve kendime ait bir hayatım var. O yüzden her konuşa sınırsız olurum ancak buna zaman dahil değildir beyler.

Ataşehir Vip Elit Escort Ela olarak beni aramanızı bekliyorum. Arayın görüşelim, anlaşalım ve kavuşalım.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

1 Yorum