Merhaba Ben Aylin, Aydın’lıyım. Güzelliğimi Aydın’dan almış bulunuyorum. Ülkenin en güzel kızlarının çıktığı yerdir. Güzel şehrimi temsilen Maltepe’de yaşıyorum. Şaka bir yana doğma büyümeİstanbul’dayım. Güzelliğim şaka değil. Beni yakından gördüğünde keşfettiklerineinanmayacaksın. Benimle birlikte olduğunda bunu bütün hücrelerinde hissedeceksin.

Öyle ilginç takıntılarım yoktur. İçime rahatlıkla boşalabilirsin. Gücün tükendiğinde seni tekrar canlandıracak fikirlerim var. Üzerindeyken aldığım muhteşem pozisyonları ve güzel vücudumu izlerken gözlerini kırpmak dahi istemeyeceksin. Seninle yapacaklarımın sınırı yok. Beni hüsrana uğratmamak için tüm gücünü görmek istediğim için lütfen uykunu alıp bana öyle gel.

Aksi takdirde uykun gelirde yapılacak bir çok şeyi yarıda bırakıp uyuya kalırsan her şeyi mahvedersin. O yüzden birinci kuralımız oldukça dinlenmiş şekilde bir araya gelmeliyiz. İkinci kuralımız, hiçbir kuralın olmayışı. İstediğin her şeyde özgürsün. Canımı yakacak derecede benimle birlikte olabilirsin. Cidden yamulmak istiyorum. Bana günümü göster. Kadın ruhundan anlamana gerek yok.

beni defalarca boşaltabilir misin bilmiyorum. Bunu başarırsan zaten ruhumu yerinden oynatacağından emin olabilirsin. Biraz kendimden bahsedeyim. 1.68 boyunda 53 kiloyum. Burcum akrep. Akrep kadınlarını tanır mısın bilemem ama beni tanımaktan çok hoşlanacaksın. Benimle her şeyi, her konuyu konuşabilirsin. Çok iyi bir dinleyiciyimdir.

Neden bu işi yapıyorsun çok tatlısın diyen insanlara cevap olarak. Neden şuan benimlesin diye soruyorum. Macera, heyecan, aktivite diyenlerin yanında spor diyenler bile oluyor. Aynı cevap tamamen benim içinde geçerli. Seviyorum… Bir daha mı dünya ya geleceğim diye düşünüp kendimi bu hizmet sektörüne adadım. Partnerim konusunda oldukça seçiciyimdir.

Baştan belli etmemezlik yapmam. Bir kere kesinlikle elleri düzgün ve temiz olmalı. ben nasıl muhteşem bir temizlikte karşısına çıkıyorsam, aynı şekilde karşımda ki insanında temiz olmasını isterim. Her şeyden önce sağlıklarımız söz konusu değil mi? Önce el kontrolü yaparım. Baktım ki eller istediğim gibi değil, anında karşılaştığımız yeri terk ederim.

Birinin elleri temizse zaten tüm vücudu pırıl pırıldır. Onu doyasıya öpüp yalayabilirim. İştahım artar. Bunu baştan belirteyim. Normalde evimde çırılçıplak gezmeyi severim. Ama merak etme sen geldiğinde sana özel iç çamaşırlarımdan giyeceğime emin olabilirsin. Birlikte yaşadığım bir ev arkadaşım var. Adı Buse. Birbirimizin randevularına saygı duyarak çok mutlu bir şekilde yaşıyoruz. İkimizle aynı anda birlikte olmak isteyebilirsin. Ama zor. Bunu kaldırabilecek çok güçlü bir erkek olmalı karşımızda ki. Buse’yi şimdi boş ver. Sen bana gel bana…

Semt:

Genel

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*