Merhaba Ben Ezgi 1.73 boyunda 56 kiloyum. İnce, zarif ve narin bir kızım. Giydiğim her şey bana çok yakışır, amatör olarak mankenlik yapıyordum. Bu işte çok kazanınca mankenlik yapmamın gereksiz olduğu kanısına vardım. İç giyim sektöründe yeni açılan mağazalarda ve düzenlenen bazı davetlerde iç çamaşırı tanıtımı yapıyordum. Size bir itirafta bulunayım, reklam verenlerden tutunda mağaza sahiplerine kadar bir çok paralı adam ahlaksız tekliflerde bulunuyordu. Limon göğüslerim çok dikkat çeker, onlarla karşılaştığında ağzından çıkarmak istemeyeceksin. Dövmeli erkeklere bayılırım. Patronlar bana daire tutup sürekli onlara hizmet etmem için benim hep peşimdeydi. Ben ne yaptım? Eskortluk yaparak kendi evimi aldım. Seni kendime ait evimde, tavanında ayna bulunan yatak odamda ağırlayacağım. Sıcacık birlikteliğimize oldukça renk katacağına emin olabilirsin.

Sen üzerimdeyken tavandan seni izleyeceğim. Sonra sen yatağımda uzanıp üzerindeyken kıvrılıp kıvranan vücudumu izleyeceksin. Temizliğe çok önem veririm, sonuçta sağlık her şeyden önemlidir. Vücut temizliği kadar ağız temizliğine de dikkat ederim. Saatlerce öpüşeceğimiz için ağız bakımı da çok önemli değil mi? Erken boşalma sorunu varsa benim hiç önemli değil, kendini hiç kötü hissettirmeden seni güzelce dinlendirip tekrar tekrar boşaltabilirim. Kendini benimle çok rahatlamış, çok değişik ve çok iyi hissedeceksin.

Hak ettiğin mutluluğu sana yaşatacağım. Tenlerimizden akan terlerimiz karışınca benden hiç ayrılmayacak, içimden hiç çıkmak istemeyeceksin. Popom küçüktür ama çok istekliysen senin bu isteğini geri çevirmeyip ters ilişkide bulunabiliriz. Bu ayrıntı önemli, gerçekten çok istekli olursan sana karşı koyamam. İstersen birlikteliğimizin akışına bırakalım öyle daha güzel olmaz mı? Narin olduğumu belirtmiştim. İnce belime sarıldığında kollarının kavuşması seni çok keyifli yapacak. Belirtmek istediğim bir konu daha var.

Kucakta ilişkiyi ve dans etmeyi çok severim. Bunun için yatak odamda bulundurduğum özel bir koltuğum var. Ona rahatça yaslanarak oturmanı ve beni kucağına almanı isteyeceğim. Kucağında defalarca bana sahip olmanı istememe karşı çıkmazsın umarım. Böylelikle hem aynı zamanda bütün vücudumu sarabilir, hem de ellerin vücudumda dolanırken kendimi sana daha çok verebilirim. Sonra saçlarımı parmaklarınla sıkıştırıp kendine doğru çekmelisin. Öyle güzel ayarlamalısın ki, ben otururken aşağı bastırıp, kalkarken serbest bırakmalısın.

Otururken saçlarımdan aşağı doğru çektiğin için daha baskılı oturmamın zevkini yaşayacağım. Sende bu esnada tümüyle içimde olacaksın. Hadi ara ve bana dövmeni göster! Ha! Dövmen yoksa hiç sorun değil… Benim gizli dövmelerimi keşfedersin. Onları bulduğunda bir daha kaybetmek istemeyeceksin…

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

one × 1 =