Merhaba, ben Tuğçe. Buraya yeni taşındım. Boyum 168. 51 kiloyum. Baştan belirteyim, yeni taşındığım için kimseyi tanımıyorum. Buralara daha yeni yeni alışmaya başladığımdan herkesle görüşmüyorum. Durum böyle olunca da oldukça seçici davranıyorum. Partnerimde olmasını istediğim bazı şeyler var. Öncelikle ses tonu, konuşması ve bakışları benim için çok önemli. Bunlar varsa ona unutamayacağı bir gece yaşatabilirim.

Kendime güvenim tamdır. Kendime, vücuduma çok iyi bakarım. Benimle olacak erkek karşısında gördüğü an zaten bunun farkına varıp vücudumu dayanılmaz bulacağına eminim. Güzel fiziğimle o şanslı kişinin aklını başından alabilirim. Kesinlikle güçlü olmalı, her güçlüyüm diyende öyle çıkmıyor! Beni kaldırıp duvara dayamalı ve uzun süre böyle sevişebilmeli.

Bunu yaparken hiç yorulmuyorsa işte o tam benim aradığım erkek demektir. Sert olmalı, beni yormalı. Kibar erkekten hoşlanmam. Kibar erkek derken kaba erkekten hoşlanırım demiyorum. Karakteri sert değil, yatakta sert olmalı. Gücü tükenmeden elleriyle her yerimi sıkabilmeli. Konaklamada çok seçici değilimdir ama gidilecek yerler benim içinde önemlidir. İstediğim özellikler varsa şehir dışına bile çıkarım.

Bu özellikleri daha ayrıntılıda konuşabiliriz. Aşk dışında sohbette etmek isterim. Ön sevişme benim için çok önemli, hemen şipşak birliktelikler bana göre değil. Hem partnerim hem de ben güzelce kıvama gelmeliyiz. İşte bu aşamadan sonra cinsellikte her şeye varım diyebilirim. Yatakta yönetilmek hoşuma gider. Adeta seks kölesi gibi davranabilirim. Ama yok partnerim kendini bana bırakmak istiyorsa rahatlıkla bırakabilir, bundan mutlaka memnun kalacaktır. Nefesini keseceğimden emin olabilir.

Özellikle istediğim bir şey var, birlikte olduğum kişi bana sımsıkı sarılmalı, hareketsiz kalmalıyım. Asla bunalttığını düşünmeden sarılmalı, aksine bu çok hoşuma gider. Birliktelik sırasında konuşmayı sevmem, nefes alışverişler beni daha da etkiler. Her şeyin yeri ve zamanı olduğunu karşımdaki kişi bilmeli. Israrla bir hafta birliktelik talepleri oluyor, anlıyorum ama bu mümkün değil. Az olsun güzel olsun düşüncesindeyim. Bahsettiğim özelliklere sahip beyler beni vakit kaybetmeden arayabilir.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*