Duyuru: İlan sahibini aradığınızda numaranızı vip elit escort sitesinden aldım diyiniz!

Merhaba Ben Alev, İdealtepe’den sevgiler. Kiracı olarak bulunduğum İdaeltepe’de ki 1+1 dairede kız arkadaşımla birlikte yaşıyorum. Üniversite için İstanbul’da bulunuyorum. Önceden belirtmiş olayım. Biz arkadaşımla birlikte çalışıyoruz. Yani yalnız başına müşteri almıyoruz. Aldığımz müşterilerle önceden görüşüp kafamıza uyan kişileri kabul ediyoruz.

Yani muhteşem bir seks deneyiminden önce küçük bir süzgeçten geçiyorsunuz. Geçerseniz zaten yaşadınız diyebilirim. Çok uygun fiyatlara şaşıracaksınız. Size neyin ne olduğunu göstereceğiz. Yatakta siz ‘yeter dayanamıyorum’ diyene kadar seks köleleriniz olacağız. Buradan da anlaşılacağı gibi kız arkadaşımla güçlerimizi birleştirerek dayanabileceğiniz kadar sizinle birlikte oluyoruz. Diğer türlü aklımız birbirimizde kalıyor. Yani ilk başlarda tek tek birliktelikler yaşıyorduk.

Ancak odadan gelen seslerin zevk sesimi acı çekme sesimi olduğunu anlayamıyorduk. Bazıları acıdan bazıları zevkten oluyordu. Şimdi ise birimiz acı çekmeye başladığında diğerimiz kaldığı yerden devam ediyor. Böyle olunca birlikte olduğumuz kişide küçük bir değişiklikle haz dolu dakikalarında kesinti olmadan keyfini sürmeye devam ediyor. Ben çok dayanıklıyımdır, ev arkadaşım Aslı daha dayanıksız olduğundan o ikinci boşalmadan sonra devreye girip erkeğimize hem değişiklik hem de yeni bir heyecan katmış oluyor.

Davetlere ve şehir dışı iş gezileri için isteklere açığız. Genciz, güzeliz her şeye açığız. Konaklama olarak yine belirttiğim gibi birlikte hareket ediyoruz. İstenilen otele veya adrese birlikte geliyoruz. Evet Ben Alev arkadaşım Aslı sizlerden bizi aramanızı bekliyoruz. Öpücük dolu selamlar. Çılgınca ve çok değişik bir mutluluk yaşamak için bizi arayın

...

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*