Merhaba Kadıköy’ün elit ve kibar beyleri, ben Hazal. Bana arkadaşlarım arasında büyüleyici Hazal derler. Bir bakışımla kalbinizi delebilirim. Buna inanmıyor musunuz? O halde benimle görüşün ve abartıp abartmadığımı kendiniz görün.

Kadıköy Vip Elit Escort Hazal olarak siz kaliteden anlayan, elit ve anlayışlı ayrıca kibar beylerin hizmetindeyim. Tatlı ve keyifli kaçamaklarınızı benimle yapmanızı öneriyorum. Daha da tatlı ve daha da keyifli olacağının garantisini verebilirim.

Görüşmelerimi Kadıköy ve civarında bulunan en az dört yıldızlı otellerde yapmaktayım. Beni tutupta dandik bir otele davet etmezsiniz her halde? Ya da evinize davet edecekseniz bu durum daha da hoşuma gider. Özellikle yalnız yaşayan olgun beylerin evlerine beni davet etmesine bayılıyorum. Müthiş keyifli oluyor ayrıca çok daha rahat olunuyor.

Ön sevişme ve birbirimize uyum süreci çok önemli. Bu yüzden aceleci ve saldırgan beyleri istemem. Yavaşça ve narin bir şekilde yaşanacak ilişkileri seviyorum. Sonrasında zaten hararetlenir ve tempo kazanılır. Bu benimde hoşuma gider. Ancak ilk başta yangından mal kaçırır gibi davranılması acele edilmesi hoş olmuyor.

Bir de saatlik ilişkiler şu sıralar moda. Lütfen teklif etmeyin kabul etmiyorum. Ben hizmetimi kusursuz ve sınırsız veriyorum. Bu yüzden gecelik konaklamalı kalıyorum. Kondom kullanımı serbesttir. Evet doğru okudunuz, kondomsuz kalıyorum. Anal ilişki tercihlerim arasında yok ancak tecrübeli ve canımı yakmayacak beyler olursa bende zevk almak isterim.

Kendimden elimden geldiğince bahsetmeye çalıştım. Daha ayrıntılı ve bilgilendirici görüşmeler için lütfen arayın. Öpüldünüz…

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*