Duyuru: İlan sahibini aradığınızda numaranızı vip elit escort sitesinden aldım diyiniz!

Merhaba Ben Sude, Kartal’da yaşıyorum, kendime ait rezidans dairemde sizi ağırlıyorum. 170 boyunda, 54 kiloyum. Oldukça dolgun hatlara sahibim. Benimle birlikte olmak için çıldıran erkekler oluyor. Bu yüzden çok yoğun bir ajandam olduğundan her arayana karşılık veremiyorum. Güzel olmak gerçekten her anlamda zor arkadaşlar. Erkeğimi benimle birliktelik yaşadıktan sonra evimden süründürerek uğurlamaktayım.

Bu zamana kadar benimle birlikte olup kapılara duvarlara tutuna tutuna gitmiş birçok erkek oldu. 28 yaşındayım ve yalnız yaşıyorum. Bana bu zamana kadar birçok erkek sahip olmak istedi ancak saçma sapan huyları ve davranışları neticesinde ben kimsenin olmamalıyım dedim ve herkesin olmaya karar verdim. Böyle hayatı seviyorum, değişik insanlar tanıyor, ne acayip hayatları olan insanlarla karşılaşıyorum. O yüzden neden bu işi yapıyorsun diyenlere cevabım, ben böyle mutluyum oluyor.

Kazandığım paralarla dünyayı geziyorum. Gittiğim birçok ülke var. Orada da denk geliyor bazen ilişkiler yaşıyorum. Ama inanın Türk erkekleri kadar ateşli ve sert olamıyorlar. Kesinlikle onlar bu konuda çok beceriksizler. Adam isteksiz isteksiz yapıyor düşünün. Burada öyle mi? Bazen birlikte olduğum bazı kişilerin altından ‘bu sefer sağ çıkamayacağım galiba’ diyorum.

Neyse bunlarla yalnız yaşıyorum demiştim, görüştüğüm gezip tozduğum kız arkadaşımda yoktur. Bu yüzden birlikteliklerimde biraz sohbet muhabbet etmek isterim. Temizlik çok önemli hijyene önem veririm. Benimle görüşmek isteyen arkadaşlardan aramalarını bekliyorum, eğer şanslıysanız, benim pembe ajandamda yer edinirseniz ‘yaşadınız’ diyebilirim. Bekliyorum…

...

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*