Duyuru: İlan sahibini aradığınızda numaranızı vip elit escort sitesinden aldım diyiniz!

Merhaba Ben Simay, İzmir’in kızlarını sever misiniz? İşte karşınızda orijinal bir İzmirli duruyor… Kartal’ın en gözde sitelerinden birinde yaşıyorum, görüşmelerimi sadece kendi evimde yapıyorum. 1.65 boyunda 52 kiloda fiziği çok düzgün ve enfes güzellikte bir bayanım. Benimle yaşayacaklarınız dudaklarınızı uçuklatabilir.

Kendinizi muhteşem bir seks deneyimi için hazırlayın. Prensip meselemdir, bir kişiyle sadece bir kez görüşürüm. Bir gece… Peri kızı gibiyimdir, gelirsin, istediğinden fazlasını alırsın ve gidersin… Devamlılığı sevseydim kendime bir sevgili yapar öyle yaşardım. Benim tarzım budur. Hayatıma giren erkekler kimsede bulamadıklarını bende bulduklarını ifade ederler.

Bunu duymak hoşuma gitmiyor aslında… Demek ki hakettiğim yerde değilim diye düşündürüyor. Neyse… Konumuz cinsellik ve muhteşem bir gece geçirmek. Kendimi kısaca şöyle tanımlayayım, hayat bana bir tokat attı, ben hayata her gün tokat atıyorum beyler. Beni tanımadan istediğiniz herşeyi en güzel haliyle yaşayın. Tanırsanız aşık olursunuz bu sizin için iyi olmaz… popomun güzelliğinden dolayı çok anal teklifi alıyorum ancak bunu hiç yaşamadım.

Amacım acı çekmek değil keyif almak… Bir gün bir yakışıklı beni kandırabilirse neden olmasın… Kartal’dan Simay… Beklerim…

...

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*