Burada çok iddialı kadınlar görüyorum. Ben bu şekilde yaklaşım göstermekten hoşlanmıyorum. Her şeyin yatağımda netleşmesi taraftarıyım. Beni seçen beylerin zaten sonraki geri dönüşleri harikulade olduğundan artık işimi kötü yaptığımı kesinlikle düşünmüyorum. Her kadının tarzı farklıdır. Burada ben süperim ben harikayım demek aslında çokta doğru değil. Kadın tamamen bir seçenektir. Erkek seçer ve mutlu veya mutsuz olur. Burada onu cezbedecek konulara değinmek meselesi önemli bence.

Adım Rüzgar. 26 yaşındayım. Buradaki kadınlar gibi davranmam gerekirse rüzgar gibi eserim tozu toğrağa karıştırırım sizi mutluluktan uçururum demem gerekiyor değil mi? Bu yanlış ben şimdi size kendi alanımda nasıl hizmet verdiğimden biraz bahsedeyim. Kendimi olabildiğince düzgün ve açık bir şekilde tanıtma taraftarıyım.
Her zaman çekici bir kadınım. Bunu fotoğraflarımdan da anlayabileceksiniz. Sonuçta bu garanti bir durumdur. Alımlı ve ses tonu çok ölçülü bir kadınım. Normalde konuşurken sakin ve dinlendirici, yatakta ise zevk inlemelerimle insanın aklını başından alırım. Hiç unutmuyorum bir defasında değerli bir müşterim, sadece sesinle boşalabiliyorum demişti. Bu beni çok mutlu etmişti.

Demek ki bir kadının güzelliği kadar ses tonu da çok önemli. Aşkla yaklaşırım diyor mesela bir kadın ancak karga gibi sesi var. İstediğin kadar yaklaş haksız mıyım? Neyse bu konuyu geçiyorum. Aşırı ilgiden kaçınırım. Sülük gibi yapışmam. Bir erkeğin yanında yerimi bilirim ve gerektiği zaman konuşur ve hareket ederim. Erkekler aslında en çok buna bayılır. İster yatakta olsun ister bir mekânda oturup sohbet ettiğimiz an olsun. Ben bu anlarda yaşananlara asla anı olarak bakmıyorum. Burada anlatmak istediğim yaşadıklarımızın vücutlarımıza işlemesidir. Hem hafızamıza hem de bedenimize. Bu sayede anı olarak kalmaz ve her zaman tekrarlamak istediğiniz bir bedensel iç güdü olarak size yerleşir.

Mesleğim gereği profesyonel yaklaşımlarından ötürü saatlik görüşmeler yapmıyorum ve bu yüzden gecelik çalışıyorum. Bir uzun gece düşünün ve sizi tatmin etmem gereken saat dilimini kafanızda canlandırın. Her bir saat yeni bir serüven olarak ve her bir saat yeni tatlar olarak algılayın. Kendimi her anlamda sizin kollarınıza teslim ediyorum. Benden kaynaklanan mutluluğunuz çok uzun süre hafızalarınızdan silinmeyecek ve benimle kendinizi bulacaksınız. Bana hoşlandığınız tüm aktiviteleri anlatabilir ve değişik fantezilere yelken açmamızı isteyebilirsiniz. Yanımda hiçbir kimsenin yanında olmadığı kadar özgürsünüz. Unutmayın sizi kuşkusuz mutlu etmek amacım ve bunu başaracağım.

Kartal Vip Elit Escort Rüzgar olarak sizlerle görüşmelerimi Kartal’da bulunan kaliteli otellerde yapıyorum. Kendi yerim olmadığından henüz bu şekilde bir kendi yerim var seçeneği sunamıyorum. Bence vakit kaybetmeyin ve derhal beni arayın görüşelim. Çok şey kaçırdığınızı bilmiyorsunuz!

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*