Tüm zamanlarınız boyunca bu hayatın yorucu yanları sizi hep ama hep yormuştur ve yoracaktır. Sürekli stres altında olmak size ve sevdiklerinize artık zarar vermeye başlar. Bunun önüne geçmeniz gerekir. Bunun en güzel önüne geçme yönteminizde benim arkama geçmek olacaktır. Evet benimle yaşayacağınız nefes kesici bir anal ilişki, size yaşadığınız bütün stres ve kederinizi unutturacaktır. Arkamda gelip giderken hakimiyetin ve içimdeyken hissedeceğiniz o muhteşem doygunluk hissi sizi çok mutlu edecek. Kalçalarım sizin stres toplarınız olacak. Sizi muhteşem bir şekilde karşılayacak ve misafir edeceğim.

Adım Lale. Lale devri bile benim gibi güzel götü olan kadınlar yüzünden gerçekleşti. Düşünün güzel götü olan kadınlar koskoca imparatorluklar yıkabildi. Şu zamana kadar kim götüyle imparatorluk yıkmış? Bir düşünün. Benimle imparator olacaksınız. Anal ilişkide Kartal’da bırakın Anadolu Yakasında benden iyisini bulmanız çok ama çok zor. Çünkü ben işimi profesyonelce ve kaliteli bir şekilde yapıyorum. Temizliklerim tam ve kuşkusuz misler gibi karşınıza çıkıyorum. Bırakın anal sikişi sadece popomla saatlerce sevişebilirsiniz.

26 yaşındayım. At gibi hatunum. Fotoğraflarımda da gördüğünüz gibi götüm çok güzeldir. Ne giysem yakışır. Dolgun ve sert oluşuyla kaç kişiyi kendime aşık ettiğimi bilemezsiniz. Saymakla bitmez. Kartal’da kendime ait özel ve güzel dairemde bir arkadaşımla ortak yaşıyorum. Müşterilerimiz olduğunda yer değişmeli görev alıyoruz. Yani ben evimde görüşeceksem o gün için dışarıda görüşme yapıyor, o evde görüşecekse ben dışarıda görüşme yapıyorum. O yüzden her türlü ayrıntıyı baştan konuşmalıyız ki kimse mağdur olmasın.

1.67 boyunda oluşumla kısa sanmayın beni giydiğim topuklu ayakkabıları her kadın taşıyamaz. Adeta buz pateni yapan profesyonel bir kayakçı kadar topuklarına hakim bir kadınım. Hatta topuklu ayakkabıyla sevişmeye bayılıyorum. Yalnız duşta seks isterseniz o zaman başka tabi. Topuklularla duşa da girecek değilim canlarım.

Görüşmelerimi yukarıda belirttiğim gibi birlikte görüşerek kararlaştırdığımız yerde yapıyorum. Bir gün öncesinden planlamamızı yapıyorum. Bu yüzden aynı gün görüşme isteyen beylerden şimdiden özür dilerim böyle bir çalışma prensibim yoktur. Parayı peşin ve elden alırım. Bu da önemli bir konudur. Bunun dışında benim için önemli olan sizin istekleriniz ve arzuladığınız fantezilerdir. Bekliyorum.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

two × 4 =