Duyuru: İlan sahibini aradığınızda numaranızı vip elit escort sitesinden aldım diyiniz!

Selam Ben Esra, Güzeller güzeli Adana’lı Suriyeli bir hatunla doyumsuz zevk dolu bir gece geçirmek için doğru adrestesiniz. Daha önce görmediğiniz eşsiz bir cinsel deneyim için sıkı durun. Yanıma oldukça iyi bir şekilde dinlenmiş olarak gelin. Aksi takdirde yanımdan sürünerek ayrılabilirsiniz. Muhteşem cinsel performansımla iliklerinize kadar sizi kurutabilir, rahat bir hafta kendinize gelemeyecek şekilde sizi darmadağın edebilirim.

Sadece zevk çığlıklarım boşalmanıza neden olabilir boyuttadır. Ben tam anlamıyla bir aşk kadınıyım. Hayran kalacağınız tatlı vücudum, dolgun göğüslerim sizi sizden alacak. Her şeyi size unutturacak. Yenilenmek, yoğun iş temponuzdan biraz olsun uzaklaşıp rahatlamak için sizleri Maltepe’de ki en özel rezidanslardan birinde bulunan lüks daireme bekliyorum.

Kendi evim dışında görüşmeleri kabul edemiyorum. Her şeyiyle konforunuz için özel olarak hazırlanmış evimi gördüğünüzde zaten buna gerek kalmayacağını anlayacaksınız. Anal veya oral böyle kelimelere gerek yok diyorum, canınız ne isterse vermeye hazırım… Beni bulun, mutlu olun…

...

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*