Duyuru: İlan sahibini aradığınızda numaranızı vip elit escort sitesinden aldım diyiniz!

Merhaba ben Seda, Randevularımı Maltepe’de bulunan kendi evimde gerçekleştiriyorum. Evimde görüşmek istemeyenler için güvenlikli site ve dört – beş yıldızlı oteller tercihimdir. Bunlarında dışında araçta minibüste veya tırda görüşme yapmıyorum. Böyle talepler geldiği için burada belirtiyorum. Her şeyin yerinde güzel olacağını düşünüyorum. Bu konuda lütfen bana anlayış gösteriniz.

Komdomsuz kesinlikle ilişki yaşamıyorum. Sağlık her şeyden önemlidir. Partnerim doktor dahi olsa buna izin veremem. Arzularınızı yerine getirecek sahici seksi, silikonsuz orijinal bir hatunum. Anal seks hizmetlerim arasındadır, her işi layıkıyla yaptığımdan bu konuda en temiz kadınlardan biri olduğumu yaşadıktan sonra anlayacaksınız.

Her arkasını dönenle anal seks yapılmaz, bu işinde titiz olunması gereken bazı temizlik kuralları vardır. Bu konuda Maltepe’yi bırakın Anadolu yakasında en iyisiyimdir diyebilirim. Boş vakitlerimde koşu yapıyorum bu yüzden fiziğim çok sıkıdır. Size unutulmaz anlar yaşatmak için burada bulunuyorum, bugün varım, yarın yokum.

Bu yüzden bu güzel deneyimi yaşamak için hemen harekete geçin derim. Son olarak size her şeyi unutturacak oral seks muamelemle neye uğradığınızı şaşıracağınızı bilmenizi isterim. Hadi neyi bekliyorsunuz, arayın ve ayaklarımı yerden kesin…

...

Cevap Yazın