Çok çapkın erkekler tanıyorum. Bu Maltepe erkekleri çok alemler. Ciddi anlamda beni etkiliyorlar ve ne diyeceğimi çoğu kez şaşırıyorum. Benim tarzım, hoşsohbet ve gelişmeler doğrultusunda gecenin bize nereye sürüklediği şeklinde. Ancak Maltepe erkekleri hemen işi pişirelim ve bitsin istiyorlar. Bende ne bu acele diyorum fakat konu başka… Benden sonra görüşecek başka kadınları da oluyor yani. Görüyor musunuz? Bir gece de birden fazla cinsel birliktelik. Bu hiç tarzım olmamasına rağmen girişimcilikleri beni benden alıyor.

Ben Maltepe Eskort Arzum. Fiziğim oldukça güzeldir ve kendime bu konuda aşırı güveniyorum. Bana sahip olmak için çaba gerekli değil tabi. Ancak her şeyde para değil. Sonuç olarak bu işi ücret karşılığı yapmama karşın seçici davranıyorum. Maltepe’de yaşıyorum. 26 yaşındayım. Hayatımın baharındayım. Benden belirli bir yaş farkı olan beyleri kabul etmiyorum. Yani bazı şeyler dengi dengine olmalıdır ki her iki tarafa da keyif versin.

Keyif almak istiyorsanız ve ayrıca keyif vereceğinize yani performansınıza güveniyorsanız aramanızı bekliyorum. Benden başka bayanlara da göz atabilir ve onları beğenebilirsiniz. Ama onları sadece beğenmekle kalırsınız. Ben sizi kendime hayran bırakırım. Böyle dememin nedeni güçlü yapım ve kısrak gibi olan fiziğimle sizinle en iyi şekilde cinsel anlamda başa çıkabileceğime çok inanmamdır.

Birbirinden güzel saatleri zevk dolu bir şekilde yaşayacak ve sınırların olmadığı muhteşem bir birliktelik geçirmiş olacaksınız. Önemli olan isteklerinizin yerine gelmesi ve sizin mutlu olmanız. Peki hiç siz istemeden istediklerinizden fazlasının gerçekleştiği bir birliktelik yaşadınız mı? Yaşamanız çok zor çünkü benim yaklaşımım ve tarzım bu yönde olacak. Daha doğrusu bu tarz kadın bulmanız çok zordur benden başka.

Şimdi yazacaklarım ve iddia edeceğim şeyler çok ama çok önemli. Hani yukarıda bahsetmiştim ya çapkın erkeklerden. Maltepe’nin çapkın erkeklerini o gece yanımdan ayrılmadan sabaha kadar benimle birlikte olmalarını sağlayabilirim. Nasıl? Yani başka bir kadın ihtiyacı ve doyumsuzluğu yaşamayacaklardır. Dediklerimi iyice anlayın ve vakit kaybetmeden beni arayın.

Maltepe’de en çok görüşme yaptığım bazı kaliteli oteller var. Onların yanı sıra kendi yerim olmadığı için sizlerin davet edeceği yerlere de gelebilmekteyim. En çok sorulan sorulardan olan anal var mı? Sorusunun cevabını da buradan vermiş olayım. Var! Hem de daha öncesinde hiç tecrübe etmediğiniz şekilde. En çılgın pozisyonlarda… Arayın ve her birini birlikte gerçekleştirelim. Bekliyorum.

 

 

 

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*