Herkese selamlar ben Gizem, Benimle gizem dolu bir gece geçirmeye ne dersin? Sana bu zamana kadar hiç yaşamadığın birbirinden güzel aşk oyunları yapacağım. Aklından hiç çıkmayacak iç gıdıklayıcı fantezilerimi sana bir bir göstereceğim. Nefesini keseceğimden seni kendinden geçireceğimden emin olabilirsin.

Minyon yapıda olduğuma bakma çok dayanıklıyımdır, saatlerce kucağından inmeden durabilirim. Boyum 1.61 ve çok hafifim 49 kiloyum. Beni sere serpe Maltepe de bulunan evimdeki yatağa yatırıp iştahla girişeceğin güzellikteyim. Zevk çığlıklarım beni görmeyen sadece duyan birini bile orgazm edebilir.

Düşünüyorum ve çok merak ediyorum. Üzerimdeyken boşalmadan ne kadar dayanabileceksin? Korunma konusunda hassasım, benimle ilişkideyken geri çekilme konusunda kendine çok güveniyorsan ve bana verdiğin hazza göre durum değişebilir ancak yine de belirtmek isterim, hormonlarımı ve beslenme düzenimi bozduğundan korunma yöntemlerinde hap kullanmıyorum. Kartal da ki evimde Benimleyken defalarca boşalacağın için bunun önlemini güzelce almalıyız.

Konaklama konusunda hiç sıkıntı yok. İstediğin her yere gelebilirim. Senin rahat olduğun yerde ben daha rahat olurum. İş gezilerine partilere götürebilirsin. Hiç yabancılık çekmem, rahatlıkla senelerdir tanışıyormuş hissi uyandırabilirim.

Güzelliğim arkadaşlarına parmaklarını ısırtabilir baştan söyleyeyim. Olmadı, kalacak yerimiz yok dersen seni kendi evimde de ağırlarım. Dediğim gibi senin paşa gönlün bilir. Ben her şeye varım. Bu güzelliği kaçırmak istemiyorsan lütfen elini çabuk tut ve bana ulaş.

Birlikte unutulmaz bir gece geçireceğimizden emin ol. Hadi neyi bekliyorsun çabuk beni ara…

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*