Göçmen Seven Beylere Özel Taptaze Hatun Cilveli Liya

Kurtköy bölgesinde aktif olan, isteklerinize tam manasıyla cevap verecek kabiliyette bulunan bu hoş hatunu kaçırmamalısınız. Nefesinizi kesecek güzellikte etkileşime giren ve sizleri derinlemesine büyüleyen hoş hatununuz, üstelik bölgesinde de çok yeni sayılır. Daha henüz keşfedilmemiş özelliklerini belki de ilk siz fark edecek ve tadacaksınız. Liya 23 yaşında ve 1.70 boyundadır. 54 kiloda ve oldukça diri bir vücuda sahiptir. Ona sahip olurken çok mutlu olacak ve karşı cinsten olan beklentilerinizi tümüyle karşıladığınızı hissedeceksiniz.

Cinsel anlamda doyurucu olan Liya, aynı zamanda hoş sohbetiyle ve yeni çözdüğü Türkçesiyle sizleri çok etkileyecek. Her anlamda doyurucu tat bırakan kadınınız olmaya aday olan Liya’nın tadına baktıktan sonra diğer kadınlarda bir eksiklik hissedeceğiniz kaçınılmazdır. Birazda kendinden bahsetmesi için ona yer verelim ve muhteşem güzelliğini sizlere anlatırken aynı zamanda hizmetlerinden de bahsetmesini isteyelim. Bu kaçırılmayacak hatunu mutlaka bir kez olsun denemeli ve onunla sınırsız mutluluğa erişmelisiniz. Duygularıyla hareket eden beyler her zaman kazanır.

Merhabalar ben Liya, sizlere özel fantezilerimden bahsetmeden önce karşı cinste aradığım birkaç özellikten bahsetmek istiyorum. Gayem aslında süreklilik değildir ve kendime aslında her anlamda destek olabilecek ve belki de aşık olabileceğim ve her zaman onu mutlu etmeye çalışacağım birini arıyorum. Gereksinimlerimi karşılayan ve saygısını hiç eksik etmeyecek kaliteli beylerle görüşme yapmak istiyorum. Kaçınılmaz olan mutlu sonlu masaj salonlarında gördüğünüz geçici süreli kadınlarla lütfen beni karıştırmayın. Daha doğrusu benimle bir araya geldiğinizde zaten sınırsız beklenti içinde olmanızı istiyorum.

Benim hizmetlerim onlarınkinden çok ötededir. Öncelikle erkeğin bakımlı ve seviyeli olması ilk kuralımdır. Ardından değer vermeli demiyorum, buna gerek yok çünkü beni tanıdığında değer vereceğine kesin gözüyle bakıyorum. Bir erkeği mutlu etmenin yollarını ve inceliklerini çok iyi bilmekteyim. Bu konuda uzman olmaya gerek yok çünkü bu bir iş değil hissediştir. Hisseden kadınlar her zaman kazanır. Erkeğin ne istediğini bilen değil hisseden kadın daha verimlidir. Kadınların bu yönünü kavrayan erkekler hemen ne demek istediğimi anladılar bile.

Bu doğrultudan bakıldığında haklı olduğumu anlayacaksınız. Sizlerle görüşme öncesi düşüncelerinizi ve beklentilerinizi öğreniyorum. Dolayısıyla size göre hizmet vermek amacıyla isteklerinizi gözden geçiriyorum. Mümkün olduğunca ve çok sapıkça olmadıkça karşılamaya da çalışmaktayım. Fantezi mümkün olan pozisyonlarda en iyisini hissettirmektir. İlişkilerimde en sevdiğim ilişki türüm oral sekstir. Gerçekten çok kaliteli yapıyor ve erkeğimin ruhunu dinlendiriyorum.

Görüşmelerimde genel olarak Kurtköy bölgesini tercih etmekteyim. Çevre ilçelerde de takılıyorum ancak en çok Kurtköy merkez tercihimdir. Birlikteliğimiz başlar başlamaz etkim altına gireceksiniz. Daha sonrasında da ben sizin altınıza gireceğim. Orgazmın doruklarına ulaştıracağım beylerimin konforuna çok önem verdiğimden otelleri tercih ediyorum. Kendi yeriniz varsa ve rahat hissedecekseniz tabi kabul edebilirim. Ancak kaliteli ve rezidans daireler olması taraftarıyımdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu