Tuzla Bölgesi Zevkten Kudurtan Aşırı Seksi Hatun Yaprak

Merhaba beyler. Zevkten kudurtan derken inanın abartmamaktayım. Adım Yaprak. Sizleri hazdan yaprak gibi titretecek adeta deliye döndüreceğim. Yaşım 24 ve 1.67 boyundayım. 55 kiloda ve çok seksi vücuda sahibim. Kendi güzelliğimi övmek aslında hiç hoşuma gitmiyor ki zaten gerektiği kadar övgü alıyorum. Ayrıca inanın aldığım övgülerin hiçbiri de abartı falan değildir. Kendimi siz değerli beylere doğal olarak sergiliyorum ve isteklerinizi karşılıyorum. İstekleri yerine gelen bir beyefendi kadar mutlu birisi olamaz düşüncesindeyim. Kıvamını bildiğim sevişme metotlarını sizlere uyguluyorum.

Bilmediğim tarz sevişme çeşidi yok desem bu sefer beni yanlış anlayacaksınız. Anlamayın efendim kendim adına söylemeliyim ki istekli ve içten sevişmelerimi mutlaka görmeli ve yaşamalısınız. Eğlenerek sevişen ve eğlendiren bir hatunum. Hoşlandığınız ne tür pozisyon varsa benimle gerçekleştirmeniz çok kolaydır. İnsanın içini ısıtan bir yapıda yakınlık gösteririm. Eğlendiren bir kadın istemeyen erkek yoktur. Aynı yapıda dilediğiniz fantezilere de yer verebiliriz. Yeter ki siz istekli olun ve olayımızın benzersizliğinin farkında olun.

Güzelliğimden etkilenmenin yanı sıra hayran kalacağınız düşünüyorum. Hoşlandığınız tüm seks türlerini benimle gerçekleştirebilirsiniz. Bulduğunuzda bırakmak istemeyeceğiniz güzellikte bir gece geçirteceğim. Nitekim benimle olan beyler her zaman için kendilerini şanslı hissetmişlerdir. Farklı bir deneyim ve bir o kadar da neşeli olacak olan buluşmamızı iple çekmekteyim. Yaşattığım hazları aklınızdan çıkaramayacak ve uzun süre etkisi altında kalacaksınız.

Verimli kadınları sevin ve onlarla birlikte olun. Sizlere yapmacık davranan ve rol yapan kadınlardan uzak durun. Sonuç olarak bu bir hizmet sektörü ve gerçekten de kaliteli bir hizmeti hak ettiğinizi düşünüyorum. Verimli kadınlardan kastım benim gibi yaklaşan ve hizmet veren sınırsız bayanlardır. Sınırsız dediğiniz zaman her konu anal sekse bağlanıyor. Bu sadece anal seksle ilişkilendirilmemelidir. Oral sekste bir sanattır ve özen gösterilmesi gerekir.

Ben şahsen oral seks yaparken ilişkiye girmişçesine çok zevk vermeyi istiyorum. Erkeğimin aklı çıkmayacaksa oral seks yapmamın da bir anlamı yoktur düşüncesindeyim. Özel olduğunuz kadar değil gerçekten özel olduğunuzu sizlere gösteren bir hatunla karşı karşıyasınız. Hislerime güvenirim ve bir bakışta erkeğimin gözlerinden ne istediğini anlarım. Mutluluk yaşatmayı bilen kadınlarla geceler daha sürükleyici ve anlamlı geçer. Dolayısıyla benimle mutlaka güzel bir gece geçirmelisiniz.

Kondom kullanımında sınır tanımıyorum. Anal seks esnasında tabi kondom kullanımı gereklidir ve bu sağlığımız için de şarttır. Ancak bunu da en iyi şekilde yapacağımızı bilmenizi isterim. İlişkinin tam anlamıyla neresinde anal seks yapacağımızı iyi bilmeliyiz ve gidişatı buna göre yorumlamalıyız. Aksi halde formatı bozarız ve dengeler değişir. Bunun olmasını hiçbir zaman istemem ve ilişkiyi ayakta tutmak isterim. İlişkiyi derken yani siz anladınız neyi ayakta tutmak istediğimi değil mi?

Görüşmelerimi genel olarak Tuzla bölgesinde yapıyorum. Oteller tercihimdir ancak sizlerin de beni davet edebileceğiniz yerleriniz varsa gelebilirim. Bu konuda çok anlayışlıyım. Bazı bayanlar ara sokaklara girmem diyor da sokakta sevişecek değiliz yani. Sizin için neresi uygun ve huzurluysa ben orada olurum, merak etmeyin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu